Kontakt

Spokojenost našich klientů je pro nás priorita.

e-mail: podpora@vestfrosthome.eu

Rádi vám pomůžeme s výběrem a nákupem vybavení a s vyhledáním místního prodejce. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme. Pomůžeme vám s první instalací. Vyslechneme si vaše názory, případně vás spojíme s některým z našich obchodních zástupců.

Oficiální distributor:

BVZ commerce, s.r.o.
Vodičkova 682/20
110 00 Praha 1

Autorizovaní partneři:

Electro World >>

Alza.cz >>

Autorizovaný servis:

PERFEKT SERVIS spol. s r.o.
Václavská 1, Brno-střed
Tel.: 543 215 059

www.perfektservis.cz


Vestfrost - kontakt

Dánský výrobce domácích spotřebičů Vestfrost, si zakládá na transparentnosti, pokud se jedná o kontakty s potenciálními a stávajícími zákazníky. Navrhování a výroba spolehlivých a praktických spotřebičů, které zákazníkům pomáhají v jejich každodenních pracích a usnadňují jim život, je základním kamenem fungování společnosti. Web společnosti Vestfrost, vestfrosthome.eu, je hlavním zdrojem informací o značce a produktech. Zákazníci jej mohou využít také pro zasílání svých dotazů a pro přístup ke kontaktním údajům obchodních zástupců.

S ohledem na spokojenost zákazníků jsme definovali klíčové komunikační cíle, konkrétně: poskytovat zákazníkům veškeré informace, umožnit přístup k různým kontaktním kanálům a zajistit efektivní služby. Vestfrost v posledních letech také postupně rozšiřuje svou maloobchodní síť. Všichni jsou prestižními maloobchodníky prodávajícími širokou škálu domácích spotřebičů a prvků interiérového vybavení.

Vybrali jsme naše partnery, abychom zajistili, že zákazníci budou mít snadný přístup ke komplexní řadě produktů, které potřebují k vytvoření životního prostoru. Snažíme se zajistit, aby obchodní asistenti byli schopni poskytovat zákazníkům komplexní informace o produktech Vestfrost. Za tímto účelem politika společnosti poskytuje školení, která našim partnerům umožní seznámit se s filozofií značky a jejími produkty a porozumět tomu, co odlišuje spotřebiče Vestfrost od spotřebičů jiných výrobců.

Neváhejte nás kontaktovat!