Kontakt

Spokojenost našich klientů je pro nás priorita.

e-mail: podpora@vestfrosthome.eu

Rádi vám pomůžeme s výběrem a nákupem vybavení a s vyhledáním místního prodejce. Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme. Pomůžeme vám s první instalací. Vyslechneme si vaše názory, případně vás spojíme s některým z našich obchodních zástupců.

Oficiální distributor:

Mc TREE a.s.
Praha 9, Živanická 26, PSČ 19017

Ukázková prodejna:

Na Poříčí 27 110 00 Praha 1

Autorizovaní partneři:

Alza.cz – https://www.alza.cz/
Onlineshop.cz – https://www.onlineshop.cz/

Autorizovaný servis:

Appliance Warranty & Service s.r.o.
Na poříčí 1066/27, Praha 1, 110 00 CZ
IČ: 08807370

Kontaktní adresa:

Pražská 298, Brandýs nad Labem, 25001 CZ


Vestfrost - kontakt

Dánský výrobce domácích spotřebičů Vestfrost, si zakládá na transparentnosti, pokud se jedná o kontakty s potenciálními a stávajícími zákazníky. Navrhování a výroba spolehlivých a praktických spotřebičů, které zákazníkům pomáhají v jejich každodenních pracích a usnadňují jim život, je základním kamenem fungování společnosti. Web společnosti Vestfrost, vestfrosthome.eu, je hlavním zdrojem informací o značce a produktech. Zákazníci jej mohou využít také pro zasílání svých dotazů a pro přístup ke kontaktním údajům obchodních zástupců.

S ohledem na spokojenost zákazníků jsme definovali klíčové komunikační cíle, konkrétně: poskytovat zákazníkům veškeré informace, umožnit přístup k různým kontaktním kanálům a zajistit efektivní služby. Vestfrost v posledních letech také postupně rozšiřuje svou maloobchodní síť. Všichni jsou prestižními maloobchodníky prodávajícími širokou škálu domácích spotřebičů a prvků interiérového vybavení.

Vybrali jsme naše partnery, abychom zajistili, že zákazníci budou mít snadný přístup ke komplexní řadě produktů, které potřebují k vytvoření životního prostoru. Snažíme se zajistit, aby obchodní asistenti byli schopni poskytovat zákazníkům komplexní informace o produktech Vestfrost. Za tímto účelem politika společnosti poskytuje školení, která našim partnerům umožní seznámit se s filozofií značky a jejími produkty a porozumět tomu, co odlišuje spotřebiče Vestfrost od spotřebičů jiných výrobců.

Neváhejte nás kontaktovat!