Designerskie i wyjątkowe oczyszczaczie powietrza marki Vestfrost

Jeśli właśnie szukasz praktycznego, oryginalnego i małego oczyszczacza powietrza do swojego domu lub biura, to mamy dla Ciebie doskonały model. Oczyszczacz powietrza z funkcją wentylatora VP-B1F50WH marki Vestfrost, to idealny wybór dla osób ceniących sobie wysoką jakość, wyjątkowy design i praktyczne rozwiązania. W dzisiejszym wpisie, przedstawimy zalety tego designerskiego oczyszczacza powietrza, a także opiszemy zasadę jego działania, zapraszamy do lektury.

Wyjątkowy, mały oczyszczacz powietrza do Twojego domu.

Ten model małego oczyszczacza powietrza Vestfrost, dzięki swojemu systemowi filtrów, potrafi usunąć z powietrza aż 99,95% szkodliwych dla nas cząstek. Jest to możliwe, dzięki temu, że posiada:

filtr wstępny – jest to, w małym oczyszczaczu powietrza, pierwsza bariera, jaką napotykają drobnoustroje i zanieczyszczenia. Zatrzymuje on większę cząstki, taki jak sierść czy kurz.

filtr węglowy – to kolejny z filtrów, jaki posiadają nasze małe oczyszczacze powietrza, niweluje on nieprzyjemne zapachy i odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń organicznych.

filtr HEPA – filtr, który zwalcza najmniejsze zanieczyszczania, takie jak roztocza, zrodniki pleśni czy alergeny, w postaci pyłków roślin. To on, odpowiada też, za neutralizowanie zanieczyszczeń wchodzących w skład smogu, takich jak pyły PM1, PM2.5 i PM10.

powłokę antybakteryjną – odpowiada ona, w designerskim oczyszczaczu powietrza, za zwalczanie bakterii E.Coli, gronkowca złocistego, a także drożdżaków. Pomaga również w zapobieganiu powstawania pleśni.

technologię Plasma ION – technologia, która wraz z uwalnianym powietrzem, uwalnia jony, które unieszkodliwiają znajdujące się w powietrzu wirusy i bakterie. Niwelują one także, nieprzyjemne zapachy oraz obniżają elektryczność statyczną, wpływając na zmniejszenie się skupisk kurzu domowego – częstego czynnika alergicznego.

technologię UV-C LED – wewnątrz urządzenie umieściliśmy diodę, dzięki której, powietrze wylatujące z małego oczyszczacz powietrza, jest dodatkowo oczyszczone.

Dane techniczne designerskiego oczyszczacza powietrza Vestfrost.

Jak już wiemy, ten model małego oczyszczacza powietrza, posiada system poczwórnej filtracji, jest on w stanie oczyścić powietrze, w pomieszczeniu nawet do 50 metrów kwadratowych. Do wyboru mamy, aż 9 różnych trybów pracy wentylatora, urządzenie posiada tryb pracy nocnej i możliwość sterowania pilotem. Ten mały, designerski oczyszczacz powietrza, może być także sterowany za pomocą aplikacji mobilnej.

Wyświetlacz w urządzeniu jest dotykowy i bardzo łatwy w obsłudze, znajdziesz na nim między innymi tryb pracy automatycznej, wskaźnik zużycia filtrów, czy timer, pozwalający wyłączyć się urządzeniu, nawet po 8 h pracy od włączenia. Na wyświetlaczu, tego małego oczyszczacza powietrza, znajdziesz również wskaźnik temperatury, wskaźnik wilgotności i wskaźnik oscylacji, kąt pracy urządzenia to 80 stopni. Wszystko to, aby jak najlepiej dopasować ten designerski oczyszczacz powietrza do swoich potrzeb i oczekiwań.

Aplikacja mobilna – intuicyjny system sterowania małym oczyszczaczem powietrza.

Aplikacja mobilna Tuya Smart to ogromne ułatwienie, z każdego miejsca na ziemi, możesz mieć podgląd urządzenia, a także możliwość sterowania nim. Z poziomu aplikacji, bez problemu ustawisz, w tym małym oczyszczaczu powietrza, poziom intensywności nawiewu, wybierzesz tryb pracy lub włączysz/wyłączysz dwie technologie dostępne w tym urządzeniu. Przez aplikację istnieje także możliwość włączenia blokady rodzicielskiej lub ustawienie harmonogramu pracy tego designerskiego oczyszczacza powietrza. To tylko niektóre, wybrane funkcjonalności dostępne w aplikacji mobilnej. Aby poznać je wszystkie, zachęcamy do jej pobrania i zapoznania się z nią.

Nasz designerski oczyszczacz powietrza sprawdzi się w każdym stylowym mieszkaniu czy domu. Masz do wyboru również inny kolor urządzenia, aby dopasować go do swojego pomieszczenia. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą oczyszczaczy powietrza Vestfrost, z pewnością każdy znajdzie urządzenie odpowiadające swoim oczekiwaniom.