Poznaj zaawansowaną filtrację w naszych oczyszczaczach powietrza

Chcesz cieszyć się czystym i krystalicznym powietrzem w swoim mieszkaniu? Masz dość chorób i alergii, chcesz się pozbyć czynników alergii z domu? Mamy dla Ciebie świetne i praktyczne rozwiązanie! Poznaj oczyszczacze powietrza marki Vestfrost, z zaawansowanym systemem filtrów, które oczyszczą powietrze w Twoim domu. W tym wpisie dowiesz się czy oczyszczacze powietrza działają, i jak pracuje ta zaawansowana filtracja, w naszych inteligentnych oczyszczaczach powietrza.

Zaawansowana filtracja powietrza w oczyszczaczach powietrza Vestfrost.

Chcesz wiedzieć, dlaczego oczyszczacze powietrza marki Vestfrost są tak skuteczne i pozwalają cieszyć się krystalicznym powietrzem w Twoim domu? Zawdzięczasz to zaawansowanemu systemowi filtrów, znajdującemu się w naszych oczyszczaczach powietrza. We wszystkich urządzeniach marki Vestfrost, znajduje się przynajmniej potrójny system filtrów, pozwalający pozbyć się z powietrza ponad 95% zanieczyszczeń. W skład tego systemu, wchodzą następujące filtry:

  1. Filtr wstępny – pierwsza bariera oczyszczacza powietrza, filtr wstępny zatrzymuje największe cząstki zanieczyszczeń, które znajdują się w powietrzu. Jakie zanieczyszczenia zatrzymuje ten filtr? Przede wszystkim włosy, sierść zwierząt, kurz i większy pył. 
  2. Filtr HEPA – to zatrzymujący najmniejsze zanieczyszczenia filtr, oczyszczacz powietrza, dzięki niemu oczyszcza powietrze w pomieszczeniu z pyłów zawieszonych takich jak smog, ale też z pyłków roślin, roztoczy i zarodników pleśni.

Filtr węglowy – oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym usuwa z powietrza zanieczyszczenia organiczne, a także niweluje nieprzyjemne zapachy.

Oczyszczacze powietrza Vestfrost – skuteczność 5-stopniowego procesu oczyszczania.

Zaawansowany system filtracji, to nie jedyne rozwiązania dostępne w oczyszczaczach powietrza marki Vestfrost. Wszystkie nasze urządzenia posiadają, oprócz 3 filtrów, także dwie nowoczesne technologie. Każdy oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym, HEPA i wstępnym posiada również:

  • technologię UV-C LED – jest to technologia, polegająca na umieszczeniu w urządzeniu diody UV-C, dzięki czemu powietrze wypuszczane z oczyszczacza jest dodatkowo oczyszczone.
  • technologię Plasma ION – jest to technologia, oparta na rozwiązaniu jonizacji ujemnej i dodatniej. Wraz z oczyszczonym powietrzem uwalniane są jony aktywne, które poszukują i dezaktywują bakterie oraz wirusy zawarte w powietrzu w pomieszczeniu. Jest to także technologia odpowiedzialna, za niwelowanie nieprzyjemnych zapachów oraz obniżanie elektryczności statycznej, która odpowiedzialna jest za powstawanie skupisk kurzu domowego.

Jakich zanieczyszczeń jesteś w stanie się pozbyć, dzięki posiadaniu oczyszczacza powietrza z filtrem węglowym, wstępnym i HEPA?

Dowiedzieliśmy się już, jakie filtry i technologie posiadają oczyszczacze powietrza Vestfrost. Warto jeszcze dowiedzieć się, czego pozbędziemy się, dzięki używaniu oczyszczacza powietrza z filtrem węglowym i nie tylko.

Przede wszystkim, dzięki używaniu tych urządzeń, pozbywamy się najmniejszych cząstek, wchodzącym w skład smogu. Jest to jedno z najbardziej niebezpiecznych zanieczyszczeń ostatnich lat, toksyczne dla organizmu, mogące powodować różne choroby. Oprócz tego, oczyszczacz powietrza z filtrem węglowym, pozwoli poradzić sobie z dymem papierosowym, który także jest szkodliwy, a także innymi nieprzyjemnymi zapachami, które często powstają w domu, na przykład w trakcie gotowania. Oczyszczacz powietrza, bez problemu pomoże pozbyć się także sierści zwierząt, zarodników pleśni i grzybów, a także bakterii oraz wirusów. Kolejną rzeczą, której trudno się w domu pozbyć i jest powodem licznych alergii jest kurz, z którym bez problemu poradzi sobie każdy z naszych oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost. To urządzenie, niezbędne także dla osób, które zmagają się z alergią na roztocza, które bytują niemal wszędzie w domu.

Zapraszamy do zapoznania się  z szeroką ofertą oczyszczaczy powietrza marki Vestfrost, dzięki zaawansowanemu systemowi oczyszczania są one bardzo dobrym wyborem nie tylko dla alergików czy osób posiadających małe dzieci.