Przepis na Majówkę

Za nami pierwsze gorące dni tej wiosny. Coraz częściej popołudnia z ulubionym serialem zamieniamy na posiadówki w ogrodzie czy na tarasie oraz na pierwsze wieczorne, dłuższe spacery. W tym roku dni wyglądają zdecydowanie odmiennie od tych z ubiegłych lat. Inaczej wygląda nasza codzienność, praca, zakupy, ale i plany urlopowe.

W minionych latach pod koniec kwietnia zwykle planowaliśmy wypady na tzw. „majówkę” – chyba jeden z najbardziej celebrowanych i wyczekiwanych przez Polaków długich weekendów, czyli symboliczne rozpoczęcie okresu letniego. Zazwyczaj obchodziliśmy „majówki” gdzieś w podróży, przesiadując w plenerze, na koncertach, grilując, tańcząc lub biesiadując.

W DNA marki Vestfrost zawarta jest celebracja życia – codziennego i wśród bliskich, a także cieszenia się zarówno wielkimi, jak i drobnymi sukcesami. Uważamy, że życie w domu jest wspaniałe, buduje nasz komfort, poczucie bezpieczeństwa, potrafi dać nam ogrom radości. Dlatego wiedząc, że „majówka” to świetny i wyczekiwany od dawna przez wszystkich czas – zapraszamy Was do zorganizowania idealnej „majówkowej” domówki.

Co będzie nam potrzebne?

1.Balkon, taras lub ogródek – przygotowany odpowiednio na majówkę. Nawet w najmniejszej przestrzeni możemy wygospodarować miejsce na kocyk, poduchy, może nawet hamak. Do tego lampiony, które pozwolą cieszyć się sobą wieczorem, kwiaty i inne rośliny, które nadadzą przestrzeni odświętny charakter. Poświęćmy trochę czasu na przytulne zaaranżowanie imprezowej przestrzeni. Dajmy sobie szansę poczuć się jak na wakacjach.

2. Kilka ulubionych potraw. Zapomnijmy na chwilę o liczeniu kalorii, nie szukajmy kompromisowych rozwiązań, jak np. jednego dania, które lubi każdy domownik – ale ugotujmy dla każdego członka rodziny, to co lubi najbardziej. Całości dopełnią lody i drobne przysmaki – oraz być może nieco zieleniny, która pozwoli uciszyć ewentualne wyrzuty sumienia. 🙂

3. Party Cooler Vestfrost  CC 45SL, w którym schłodzimy nasze ulubione wino oraz lemoniadę dla dzieci. Jest efektowny i pozwala cały wieczór spędzić ze sobą w komfortowych warunkach. Od momentu podłączenia Party Coolera do prądu, do pełnego schłodzenia nawet dużej ilości białego wina (do pożądanej temperatury 8°C) potrzebujemy wyłącznie półtorej godziny. To efekt, którego nie da się osiągnąć w domowej lodówce, ani w zamrażarce. Oczywiście Party Cooler  CC 45SL można zastąpić donicą z wodą i lodem, ale to kompromisowe rozwiązanie, oferujące znacznie mniejszą swobodę i kontrolę nad utrzymaniem pożądanej temperatury. 🙂

4. Pamiątki, akcesoria ważne dla naszej rodziny. Mogą to być ulubione gry planszowe, ale także zdjęcia z wakacji. Stanowią one idealną okazję do snucia wspomnień, ponownego przeżywania wspólnych przygód i opowiadania ulubionych anegdot. “A pamiętacie, jak tata kiedyś..?”

Poza wymienionymi rzeczami, przyda się także wszystko to, co pozwoli Wam cieszyć się wspólnym czasem ze sobą i umożliwi błogi relaks w domowym zaciszu 🙂 Dobrej zabawy!