Wielkość ma znaczenie! Poznaj naszą lodówkę czterodrzwiową i jej funkcje!

Wiecznie brakuje Ci miejsca w lodówce? Standardowej wielkości chłodziarka może wypełnić się dość szybko, zwłaszcza gdy regularnie robisz zakupy dla całej rodziny. Czemu zatem nie postawić na większą ilość miejsca do przechowywania?

Duża, 4-drzwiowa lodówka z kostkarką, to widok coraz częściej spotykany w polskich domach. Podobne rozwiązania nie kojarzą się nam już wyłącznie z zachodnimi serialami i filmami. Nic dziwnego, w końcu odpowiednio duża i pojemna chłodziarko-zamrażarka to idealna opcja dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich entuzjastów kulinariów!

Duża lodówka – mniej kłopotu z przechowywaniem żywności?

Czy duża lodówka może stanowić odpowiedź na trudności związane z przechowywaniem żywności? Zdecydowanie może ułatwić magazynowanie większych ilości produktów świeżych i mrożonek. Znakomitym uzupełnieniem Twojej kuchni może stać się duża lodówka 4-drzwiowa VR-FW916-1E0D.

  • Pojemna komora chłodziarki to zawsze dość miejsca aby odłożyć wszystkie potrzebne produkty spożywcze: warzywa, owoce, jogurty, sery, wędlinę, napoje, a także surowe mięso i ryby. Dwa skrzydła chłodziarki zapewniają na to wszystko aż 398 litrów pojemności, które można rozlokować na 8 półkach na drzwiach, 3 szklanych półkach oraz pojemnej szufladzie z regulacją wilgotności.
  • Poniżej komory chłodzenia znajduje się zamrażalnik, także podzielony na dwie strefy, które razem składają się na 190 litrów pojemności. Do dyspozycji masz aż cztery szuflady i dwie otwarte półki wraz z kostkarką do lodu.

To wszystko zostało zamknięte wewnątrz niezwykle eleganckiej i nowoczesnej obudowy w kolorze inox, który doskonale wpasuje się w przestrzeń każdej kuchni. Czym jeszcze zachwyci Cię model VR-FW916-1E0D?

Lodówka czterodrzwiowa Vestfrost – poznaj jej możliwości

Podobnie jak większość modeli oferowanych przez markę Vestfrost, tak i lodówki 4 drzwiowe są urządzeniami bezszronowymi, wspieranymi przez technologię No Frost Multi. W praktyce oznacza to łatwiejszą dbałość o zachowanie czystości i świeżości wewnątrz komory chłodzenia, a przede wszystkim – brak szronu osadzającego się na ścianach urządzenia. Chłodziarka odprowadza wilgotne powietrze na zewnątrz, zastępując je suchym, które nie kondensuje się na ścianach i nie zamarza na nich.

Jeśli o zachowaniu świeżości mowa, nie można pominąć udziału w tym zakresie jonizatora ION Tech. Powietrze wewnątrz komory chłodzenia jest nasycone jonami dodatnimi i ujemnymi, co pomaga jeszcze skuteczniej neutralizować nieprzyjemny zapach, bakterie i szkodliwe drobnoustroje.

Podobnie jak w przypadku innych modeli wolnostojących, marka Vestfrost zadbała także o odpowiednie warunki do przechowywania artykułów takich jak warzywa i owoce – aby pozostały chrupiące, jędrne i apetyczne na dłużej. Odpowiada za to Filtr Maxi Fresh. Pochłaniając naturalnie wydzielany przez warzywa i owoce etylen, spowalnia ich dojrzewanie. Dodatkowo ułatwia to regulacja wilgotności, zamontowana w szufladzie do przechowywania świeżych produktów.

Lodówki 4-drzwiowe – chłodziarka i pojemna zamrażarka

Czterodrzwiowa chłodziarko-zamrażarka oferuje pojemność niemal dwukrotnie większą niż standardowe lodówki, mieszcząc w sobie niemal 600 litrów! Urządzenie zostało podzielone na dwie komory do przechowywania świeżej żywności, a także dwuskrzydłowy zamrażalnik. To sporo przestrzeni do zagospodarowania. Jeśli jednak okaże się, że potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w lodówce, nie martw się – jedna z komór zamrażarki może zostać w mgnieniu oka zaprogramowana tak, aby służyć jako chłodziarka.

Oznacza to, że zawsze możesz być przygotowany na przechowywanie większej ilości jedzenia, np. w święta lub gdy spodziewasz się gości.

Czterodrzwiowa lodówka i jej dodatkowe funkcje

Głównym przeznaczeniem domowej chłodziarki jest oczywiście zapewnienie wszystkim członkom rodziny wygodnego dostępu do ulubionych produktów spożywczych. Model VR-FW916-1E0D zachwyca jednak także wyborem dodatkowych funkcji.

To pojemna lodówka 4 drzwiowa z kostkarką Twisted Icematic. Jest to rozwiązanie zapewniające stały dostęp do kostek lodu, po które możesz sięgnąć zawsze wtedy, gdy będziesz ich potrzebować – bez konieczności troszczenia się o samodzielne uzupełniania tacek lub woreczków. Twisted Icematic to niemal 400 kostek wyprodukowanych w ciągu doby! Szybko, wygodnie i zawsze pod ręką.

Oczywiście, urządzenie zostało wyposażone również w intuicyjny w obsłudze wyświetlacz z programatorem. Dzięki temu sterowanie lodówką staje się jeszcze łatwiejsze. Możesz w kilka chwil zadać chłodziarce tryb pracy ekonomicznej bądź wakacyjnej (np. wówczas gdy jesteś poza domem). Możesz wybrać także opcję Super Freeze lub Super Cool – aby szybko schłodzić lub zamrozić przechowywaną żywność.

Działaj w swoim rytmie i ciesz się możliwością wygodnego przechowywania ulubionych produktów, dzięki rozwiązaniom zaproponowanym przez Vestfrost. Przekonaj się jak dobrze mogą ze sobą współgrać znakomity design i nowoczesne technologie.