Współpraca Wine&Roses i Vestfrost

Wine&Roses to wyjątkowy koncept łączący miłość do wina i kwiatów z eleganckim miejscem spotkań. Gdzie można go znaleźć? Mieści się w klimatycznym wnętrzu zabytkowej kamienicy przy ulicy Bagatela 14, na granicy warszawskiego Śródmieścia i Mokotowa, przy Placu Unii Lubelskiej w Warszawie. Powstanie projektu od początku wspierają doświadczeni i uznani importerzy, sommelierzy, dziennikarze, wreszcie zespół najlepszych florystów. Jednym z partnerów jest również marka Vestfrost, której dwa flagowe modele chłodziarek do wina – WFG 45 oraz FZ 410W można również kupić w Wine&Roses. 

Sklep, kwiaciarnia i wiele wiele więcej

W ofercie Wine&Roses jest ponad 200 specjalnie wyselekcjonowanych win sprzedawanych osobno lub w zestawach z bukietami, tworzonymi na miejscu – w kwiaciarni. Już sama wizyta w sklepie to przygoda. Eleganckie, dopracowane w każdym szczególe wnętrze oraz profesjonalna i niezwykle miła obsługa sprawiają, że chce się tam spędzić cały dzień. W Wine&Roses odbywają się również cykliczne degustacje win i inspirujące warsztaty w naprawdę różnorodnej tematyce – od nauki o winie, przez sztukę food-pairingu, aż po warsztaty florystyczne. Przestrzeń doskonale sprawdza się również jako miejsce wydarzeń biznesowych, sesji czy kameralnych spotkań integracyjnych. A co  w sytuacji, gdy z powodu braku czasu nie możesz osobiście odwiedzić sklepu albo chcesz sprawić prezent bliskiej osobie? Wtedy ulubione wino z lub bez bukietu kwiatów dostarczy kurier.

Vestfrost w Wine&Roses

Obecność czołowego producenta profesjonalnych chłodziarek do wina w takim miejscu nie powinna nikogo dziwić. W końcu każdy koneser wina wie, że że by w pełni doświadczyć aromatu i smaku wina, musi być ono przechowywane we właściwy sposób i podane w odpowiedniej temperaturze. Projektowanie chłodziarek, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom to cel, który przyświeca Vestfrost od momentu założenia firmy w 1963 roku. Już sama ich konstrukcja zabezpiecza przechowywane w nich wino. Ciemne szyby z filtrem UV chronią je przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, półki z naturalnego dębu skutecznie zapobiegają zepsuciu wina, a energooszczędne oświetlenie LED w chłodziarkach marki Vestfrost jest nie tylko wolne od promieni UV, ale emituje również znacznie mniej ciepła niż tradycyjne żarówki. O doskonały, niczym niezmącony smak wina dba z kolei filtr z aktywnym węglem, który skutecznie oczyszcza powietrze wewnątrz chłodziarki, pochłaniając zapachy. Aby zminimalizować ruch w urządzeniach Vestfrost stosowane są kompresory tłumiące drgania. Całość zamknięta została w niezwykle eleganckich, minimalistycznych projektach chłodziarek różnych wielkości i pojemności, które doskonale wpasowały się we wnętrza Wine&Roses. Koncept nie tylko sam korzysta z urządzeń (w Wine&Roses można obejrzeć model FZ 410W), ale jest również autoryzowanym przedstawicielem marki Vestfrost. Zainteresowani klienci mogą kupić dwie wyjątkowe propozycje – model WFG 45 o pojemności 44 butelek oraz FZ 410W, który pomieści aż 197 butelki tego szlachetnego trunku.

Do zobaczenia w Wine&Roses!