Przenośna
Chłodziarka do wina
CC 45BK

Przenośna chłodziarka do wina i napojów z serii  Vestfrost Party jest propozycją dla tych, którzy  uwielbiają przyjęcia na świeżym powietrzu. 

Model CC45 pomieści aż 16 butelek wina, 44 puszki  0,3l lub 32 butelki 0,5l. Dzięki wygodnemu uchwytowi,  do którego można odstawić butelkę, oraz drewnianym półkom, chłodziarkę można wykorzystać bezpośrednio  do serwowania napojów przy stole lub jako dodatkowy blat.

Model CC45 dostępny jest w kolorach czarnym lub srebrnym. 

Kup

Specyfikacja produktu

Dane techniczne

Kolor
Czarny
Klasa energetyczna
A+
Pojemność netto
45 litrów
Średnica
454 mm
Wysokość
825 mm
Seria
PARTY
Maks. liczba butelek
44 puszki 0,3 l/16 butelek z winem/32 butelki 0,5 l
Klasa klimatyczna
N
Poziom hałasu
39 dB
Półka prezentacyjna
-
Półki z surowego drewna dębowego
-
Przyciemniane drzwi z filtrem UV
-
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi
-
Zamek
-
Kompresor tłumiący drgania
-
Filtr z węglem aktywnym
-
Wbudowany element grzewczy
-
Regulacja temperatury
2-8˚
Minimalna temperatura otoczenia
16˚
EAN
5703540128603

Wyposażenie/Funkcjonalność

  1. Dwustronne uchylne wieko
  2. Uchwyt do butelek z winem
  3. Dwa zewnętrzne drewniane blaty
  4. Obrotowe kółka

Do pobrania

Karta produktu
Pobierz
Etykieta energetyczna
Pobierz
Instrukcja obsługi
Pobierz
Katalog
Pobierz

Opis produktu

Uchylne pokrywy

Nie musisz zdejmować całej pokrywy, by wyjąć butelkę. Dzięki szczelnej pokrywie we wnętrzu chłodziarki panuje pożądana temperatura.

Demontowalne blaty drewniane

Blaty można wykorzystać do bezpośredniego serwowania napojów lub jako blat boczny.

Uchwyt na butelki

Wygodny uchwyt pozwala mieć butelkę zawsze pod ręką.


Sprawdź też

Przenośna | Chłodziarka do...

Przenośna
Chłodziarka do wina

CC 45SL

Wielostrefowa | Chłodziarka...

Wielostrefowa
Chłodziarka do wina

FZ 410W

Dwustrefowa | Chłodziarka...

Dwustrefowa
Chłodziarka do wina

WFG 45


Chłodziarka do wina W 45

Winiarki marki Vestfrost to jedna z najlepszych opcji dostępnych na rynku - dedykowana do wszystkich fascynatów i koneserów wina. Profesjonalna chłodziarka do wina od Vestfrost to wyjątkowe urządzenie - od teraz specjalistyczne urządzenia wykorzystywane do tej pory w restauracjach oraz hotelach, oferowane są w wersji do użytku domowego. Winiarka w modelu W 45 mieści w sobie aż 44 butelki, a dzięki specjalnej konstrukcji każda z nich może być przechowywana w jak najlepszych warunkach. Wewnątrz urządzenia umieszczono wytrzymałe metalowe półki, wykończone frontami wykonanymi z drewna dębowego.

Wydajne oraz zarazem oszczędne oświetlenie LED jest energooszczędne, a także nie wpływa negatywnie na jakość wina - jak dzieje się to w przypadku naturalnego promieniowania UV. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi szyba pokryta filtrem. Chłodziarka do wina odznacza się kompaktową konstrukcją - 59,5 x 57,5 x 82-89 cm, a do tego oferuje możliwość korzystania z dwóch stref chłodzenia. Możliwe jest jednoczesne przechowywanie różnych rodzajów szlachetnego trunku, w zależności od potrzeb umieszczając je w zakresie od 5-10°C lub też 10-18°C. Ponadto, chłodziarka do wina marki Vestfrost posiada filtr z węglem aktywnym.

Dzięki niemu wewnątrz komory chłodzącej przez cały czas znajduje się czyste powietrze, pozbawione obcych zapachów oraz zanieczyszczeń, które mogłyby przeniknąć przez korek. Aromat wina może być skutecznie chroniony. Model W 45 tłumi także wstrząsy, ponieważ zastosowano w nim specjalne kompresory, dzięki czemu przeciwdziała wytrącaniu się osadu w butelkach. Wnętrze chłodziarki może zostać podgrzane - dlaczego? Aby jak najskuteczniej równoważyć różnice temperatur, jeśli poza urządzeniem zrobi się zimniej. Każda butelka może mieć zapewnione specyficzne warunki przechowywania, aby trunek mógł w pełni rozwinąć swój smak oraz aromat.