Vestavné
Mraznička
VR-BF27912H1S

Vestavná mraznička je skvělým řešením, které Vám umožňuje zařídit si kuchyň, podle vlastního vkusu. Kromě toho je spotřebič vybaven nepřeberným množstvím technologií, zajišťujících optimální a pohodlné skladován vašich potravin. Jistě oceníte praktický výrobník ledu.


Specifikace produktu

Technické parametry

Energetická třída
E
Osvětlení
LED
Šířka
540 mm
Ovládání
Dotykové ovládání
Výška
1770 mm
Hloubka
545 mm
Klimatická třída
T/SN
Čistý objem
197 l
Celkový objem mrazničky
197 l
Mrazící výkon
15 kg/24h
Roční spotřeba energie
233 kWh
Hlučnost
41 dB
Počet kompresorů
1 invertor
Počet vnějších dvířek
1
Montáž
Dveřní závěsy Door on Door
Chladící médium
R600a
EAN
590113870151

Funkce

  1. LED
  1. Touch Control
  2. Technologie No Frost
  3. Výrobník ledu Twisted icematic
  4. LED osvětlení
  5. Mrazící police, 2 ks
  6. Nerezové lemovací lišty
  7. Mrazicí zásuvka 6 ks


Ke stažení

Produktová karta
Stažení
Energetický štítek
Stažení

Popis produktu

Výrobník ledu Twisted icematic

Dvojitý rotační výrobník kostek ledu s kapacitou až 384 kusů denně. Nachází se v horní části spotřebiče a jeho použití je velmi pohodlné.

Horní osvětlení

Jedná se o nejúčinnější druh osvětlení v chladicích spotřebičích. Je energeticky účinné a produkuje podstatně méně tepla než tradiční žárovka, takže zabraňuje zvýšení teploty uvnitř chladničky nad požadovanou hodnotu.


Podívejte se také

Vestavné | Kombinovaná...

Vestavné
Kombinovaná chladnička

VR-BB27612H1S

Vestavné | Chladnička

Vestavné
Chladnička

VR-BF27952H1S


Zamrażarka do zabudowy VR-BF27912H0S

Zamrażarka do zabudowy to jeden z najnowszych produktów w ofercie marki Vestfrost, stworzony z myślą o zmieniających się potrzebach konsumentów. Urządzenie wyróżnia również przemyślany rozmiar. Zamrażarka Vestfrost została zaprojektowana w taki sposób, by jak najlepiej zagospodarować przestrzeń wewnątrz, a przy tym nie przytłaczać wnętrza swoimi rozmiarami - urządzenie mierzy 177 cm wysokości, 54 cm szerokości i 54,5 cm głębokości. Użytkowa pojemność wynosi aż 197 litrów. Model VR-BF27912H0S wyposażono w sześć przestronnych szuflad oraz dwie komory zamykane klapkami.

Urządzenie marki Vestfrost działa w oparciu o bardzo cenioną przez konsumentów technologię No Frost, która pozwala na równomierne mrożenie artykułów spożywczych o różnej temperaturze początkowej. Dzięki temu dla żywności zapewnione są optymalne warunki, niezależnie od miejsca, w jakim znajdzie się produkt. Specjalny wentylator skutecznie zapobiega gromadzeniu się szronu. Samo rozmrażanie odbywa się automatyczne. Poziom głośności modelu VR-BF27912H0S to zaledwie 41 decybeli. Cicha i efektywna praca decydują o wysokiej jakości proponowanej przez markę. Zamrażarka do zabudowy Vestfrost posiada mechanizm Twisted Icemtic. To wbudowana, podwójna, obrotowa kostkarka do lodu, która w ciągu jednej doby może przygotować nawet 384 kostki. Do urządzenia wystarczy jedynie wlać wodę.

Projektanci zastosowali w modelu VR-BF27912H0S oświetlenie LED, dzięki czemu zaraz po otwarciu drzwi zamrażarki wszystkie produkty są w pełni widoczne. Urządzenie nie nadszarpnie także domowego budżetu wysokimi opłatami za prąd - roczny pobór energii szacuje zaledwie na 233 kWh, co plasuje urządzenie w klasie A++. Ponadto, zamrażarka VR-BF27912H0S sterowana jest przy użyciu technologii Touch Control. Rozwiązanie jest nie tylko łatwe w obsłudze i wygodne, ale jednocześnie dobrze się prezentuje.