Free-standing Fridge-freezer in beige VR-FB373-2E0BG

Free-standing
Fridge-freezer in beige
VR-FB373-2E0BG

For those who value both excellent design and functionality, and who enjoy experimenting with different styles, we have redefined the modern fridge-freezer. The retro line is characterized by stylish design, rounded corners and a sleek finish of the interior - all of this combined with advanced technological solutions.

Buy
 • Free-standing Fridge-freezer in beige VR-FB373-2E0BG

Product specification

Technical data

Colour
Beige
Energy class
A++
Width
605 mm
Height
1901 mm
Depth
681 mm
Climate class
T/SN
Freezer class
****
Total gross capacity
341 l
Total net capacity
324 l
Total net capacity of the fridge
230 l
Total net capacity of the freezer
94 l
Freezing capacity
5 kg/24h
Annual energy consumption
263 kWh
Noise level
42 dB
Number of compressors
1
Number of external doors
2
Refrigerant
R600a
EAN
5901138700143
Numer katalogowy
10724650

Features/Functionality

 1. NoFrost Multi
 2. Maxi Fresh Filter
 3. Ion Tech
 1. Electronic control (Super Cool, eco mode)
 2. Open door alarm
 3. Wine shelf
 4. Egg container
 5. Folding telescopic shelf made of glass - vShelf
 6. 0°C chamber
 7. Humidity control drawer
 8. 3 shelves on the door
 9. Freezer shelf with a flap
 10. Freezer drawer, size XL
 11. Freezer drawer, size L
 12. 2 ice cube trays
 13. LED lighting

Download

Product card
Download
Energy label
Download
User manual
Download
3D model
Download

Product description

Półka na wino

Wino potrzebuje odpowiednich warunków przechowywania, dlatego chłodziarki marki Vestfrost wyposażone są w specjalne miejsce na wino, znajdującą się pomiędzy półkami. Co ważne, ten sposób nie zajmuje dużo cennej przestrzeni wewnątrz urządzenia.

Szklana, składana półka teleskopowa - vShelf

Wygodna półka, którą można błyskawicznie złożyć, gdy tylko potrzebne jest więcej miejsca w lodówce. Teraz bez problemu wstawisz do lodówki wysoki dzbanek z napojem lub tort.

Komora 0° C

Zadaniem komory jest utrzymywanie optymalnego poziomu wilgotności oraz temperatury, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać świeże produkty, bez potrzeby zamrażania czy rozmrażania. To idealne rozwiązanie dla tych artykułów, które psują się szybko jak mięso czy ryby.

Szuflada z regulacją wilgotności

W trosce o zdrowie i wygodę użytkowników firma Vestfrost stworzyła szufladę z regulacją wilgotności, idealną dla owoców i warzyw. Przechowywane w niej pozostaną dłużej jędrne, soczyste i świeże.


See also

Free-standing Fridge-freezer in burgundy

Free-standing
Fridge-freezer in burgundy

VR-FB373-2E0BR

Free-standing Fridge-freezer in blue

Free-standing
Fridge-freezer in blue

VR-FB373-2E0BU

Free-standing Fridge-freezer in orange

Free-standing
Fridge-freezer in orange

VR-FB373-2E0OR

Free-standing Fridge-freezer in red

Free-standing
Fridge-freezer in red

VR-FB373-2E0RD


Beżowa chłodziarko-zamrażarka VR-FB373-2E0BG

Linia lodówek retro to propozycja dla konsumentów, którzy oprócz dobrego smaku oraz skutecznych rozwiązań dla kuchni, cenią sobie także dobry styl. Model VR-FB373-2E0BG Vestfrost łączy w sobie obydwie te sfery. Opływowy kształt i stylizowane detale, jak np. uchwyty w klimacie lat pięćdziesiątych sprawiają, że lodówka VR-FB373-2E0BG zdobi kuchnię - beżowy odcień obudowy idealnie dopasuje się do charakteru każdego wnętrza. Na tym nie koniec, ponieważ chłodziarko-zamrażarka wypada jednak równie zadowalająco w akcji.

Marka proponuje praktyczne rozwiązania nastawione na zapewnienie komfortu użytkowania. Z myślą o tym zaprojektowana została szklana półka, szuflada z regulacją wilgotności, przestrzeń na wino, pojemniki na jajka, a także różnej wielkości szuflady zamrażarki. Urządzenie wykorzystuje szereg innowacyjnych funkcji. Po pierwsze, o czystość powietrza dba technologia Ion Tech - nie tylko neutralizuje nieprzyjemne zapachy, ale również eliminuje z powietrza kurz oraz szkodliwe drobnoustroje. Po drugie - jonizator przedłuża przydatność produktów, a przy tym nie wymaga dodatkowego czyszczenia bądź wymiany, oszczędzając czas użytkownika.

Po trzecie, szuflada na warzywa wyposażona jest w specjalny filtr Maxi Fresh, pozwalający spowolnić efekty procesów dojrzewania przechowywanych owoców oraz warzyw. Kolejne udogodnienie, jakie posiada lodówka to system No Frost Multi. Dzięki niemu chłodziarko-zamrażarka, a w szczególności jej ścianki, wolne są od warstwy lodu. Klucz stanowi tutaj obieg powietrza - ciepłe jest od razu usuwane z wewnatrz, a w zamian nadmuchiwane chłodne, które regularnie osusza wnętrze urządzenia. Lodówka Vestfrost posiada także klasę energooszczędną A++. Żywność znajdująca się w modelu VR-FB373-2E0BG nie wysycha, utrzymuje apetyczny kolor i formę, a to ze względu na ograniczenie mieszania się ze sobą zapachów z różnych stref.