Free-standing
Fridge-freezer in orange
VR-FB373-2E0OR Art Collection

For those who value both excellent design and functionality, and who enjoy experimenting with different styles, we have redefined the modern fridge-freezer.

Buy

Product specification

Technical data

Colour
Orange
Energy class
A++
Width
605 mm
Light
LED
Height
1901 mm
Depth
681 mm
Climate class
T/SN
Freezer class
****
Total gross capacity
341 l
Total net capacity
324 l
Total net capacity of the fridge
230 l
Total net capacity of the freezer
94 l
Freezing capacity
5 kg/24h
Annual energy consumption
263 kWh
Noise level
42 dB
Number of compressors
1
Number of external doors
2
Refrigerant
R600a
EAN
5901138700167
Catalog number
10724697

Features/Functionality

 1. NoFrost Multi
 2. Maxi Fresh Filter
 3. Ion Tech
 1. Electronic control (Super Cool, eco mode)
 2. Open door alarm
 3. Wine shelf
 4. Egg container
 5. Folding telescopic shelf made of glass - vShelf
 6. 0°C chamber
 7. Humidity control drawer
 8. 3 shelves on the door
 9. Freezer shelf with a flap
 10. Freezer drawer, size XL
 11. Freezer drawer, size L
 12. 2 ice cube trays
 13. LED lighting

Download

User manual
Download
Product card
Download
Energy label
Download
3D model
Download

Product description

Półka na wino

Wino potrzebuje odpowiednich warunków przechowywania, dlatego chłodziarki marki Vestfrost wyposażone są w specjalne miejsce na wino, znajdującą się pomiędzy półkami. Co ważne, ten sposób nie zajmuje dużo cennej przestrzeni wewnątrz urządzenia.

Szklana, składana półka teleskopowa - vShelf

Wygodna półka, którą można błyskawicznie złożyć, gdy tylko potrzebne jest więcej miejsca w lodówce. Teraz bez problemu wstawisz do lodówki wysoki dzbanek z napojem lub tort.

Komora 0° C

Zadaniem komory jest utrzymywanie optymalnego poziomu wilgotności oraz temperatury, dzięki czemu możemy znacznie dłużej przechowywać świeże produkty, bez potrzeby zamrażania czy rozmrażania. To idealne rozwiązanie dla tych artykułów, które psują się szybko jak mięso czy ryby.

Szuflada z regulacją wilgotności

W trosce o zdrowie i wygodę użytkowników firma Vestfrost stworzyła szufladę z regulacją wilgotności, idealną dla owoców i warzyw. Przechowywane w niej pozostaną dłużej jędrne, soczyste i świeże.


See also

Free-standing Fridge-freezer in orange

Free-standing
Fridge-freezer in orange

VR-FB373-2E0OR

Free-standing Fridge-freezer in red

Free-standing
Fridge-freezer in red

VR-FB373-2E0RD

Free-standing |...

Free-standing
Fridge-freezer in red

VR-FB373-2E0RD Art Collection

Free-standing |...

Free-standing
Fridge-freezer in blue

VR-FB373-2E0BU Art Collection


Pomarańczowa chłodziarko-zamrażarka VR-FB373-2E0OR Art Collection

Lodówka VR-FB373-2E0OR marki Vestfrost jest produktem dedykowanym osobom, które cenią sobie samodzielne przygotowywanie posiłków oraz jak najlepsze warunki dla przechowywania żywności. Model VR-FB373-2E0OR jest wyposażony w funkcje pozwalające zauważalnie przedłużyć świeżość przechowywanych wewnątrz produktów. Posiada technologię Ion Tech, która ma za zadanie neutralizować i usuwać z powietrza nieprzyjemne zapachy - podobnie zresztą dzieje się z drobinkami kurzu. Specjalny jonizator pozwala zachować świeżość oraz znakomity smak żywności.

Dodatkowo, element nie wymaga czyszczenia ani wymiany. Inna opcja, jaką zapewnia technologia No Frost Multi, zabezpiecza urządzenie przed osadzaniem się na ściankach lodu i szronu - zarówno w części chłodzącej, jak i mrożącej. Dba o to system cyrkulacji, który odciąga z wnętrza ciepłe powietrze, zastępując je chłodnym. Dzięki temu wnętrze chłodziarko-zamrażarki jest nieustannie osuszane, a także możliwe jest równomierne chłodzenie. Można mieć pewność, że powietrze nie miesza się między komorami, a dzięki temu ograniczona jest wymiana zapachów. Chłodziarko-zamrażarka retro VR-FB373-2E0OR od Vestfrost posiada także specjalny filtr Maxi Fresh, który umieszczony jest w szufladzie do przechowywania świeżych produktów.

Jego zadaniem jest pochłanianie etylenu, uwalniającego się wraz z dojrzewaniem owoców i warzyw, wydłużając tym samym ich trwałość. Designerska chłodziarko-zamrażarka Vestfrost zachwyca nie tylko intensywnie pomarańczowym kolorem obudowy, ale przede wszystkim swoją funkcjonalnością. Umieszczone w urządzeniu szklane półki, można rozmieścić dowolnie, aby dostosować się do aktualnych potrzeb. Ponadto, model posiada półkę na wino, pojemniki do przechowywania jajek, różnej wielkości szuflady w części mrożącej, a do tego wydajne i mocne oświetlenie typu LED.