Mobile Wine cooler

Mobile
Wine cooler
CC 45BK

The mobile wine and drink cooler from the Vestfrost Party series has been designed for the amateurs of outdoor parties. 

The CC45 model holds up to 16 bottles of wine, 44 0.3-litre cans or 32 0.5-litre bottles. As the cooler is equipped with a convenient bottle holder and wooden shelves, you can use it to serve drinks by the table, or as an additional serving top.

The CC45 model is available in black or silver. 

Buy
  • Mobile Wine cooler

Product specification

Technical data

Colour
Black
Energy class
A+
Net capacity
45 liters
Diameter
454 mm
Height
825 mm
Series
PARTY
Number of bottles
44 0.3-litre cans / 16 bottles of wine / 32 0.5-litre bottles
Climate class
N
Noise level
39 dB
Display shelf
-
Shelves made of raw oak
-
Tinted door with UV filter
-
Reversible door
-
Door lock
-
Vibration damping compressor
-
Active carbon filter
-
Built-in heating element
-
Temperature control
2-8˚
Minimum ambient temperature
16˚
EAN
5703540128603

Features/Functionality

  1. Double-sided hinged covers
  2. Wine bottle holder
  3. Two externalwooden tops
  4. Rotatingwheels

Download

Product card
Download
Energy label
Download
User manual
Download
Brochure
Download

Product description

Hinged covers

You do not need to remove the entire lid to get a bottle. Thanks to the cover, the desired temperature can be maintained inside the fridge.

Removable wooden tops

You can serve drinks directly on the top of the cooler, or use it as an additional serving top.

Bottle holder

With this convenient holder, you always have a bottle at hand.


See also

Mobile Wine cooler

Mobile
Wine cooler

CC 45SL

Multi-zone Wine cooler

Multi-zone
Wine cooler

FZ 410W

Double-zone Wine cooler

Double-zone
Wine cooler

WFG 45


Chłodziarka do wina W 45

Winiarki marki Vestfrost to jedna z najlepszych opcji dostępnych na rynku - dedykowana do wszystkich fascynatów i koneserów wina. Profesjonalna chłodziarka do wina od Vestfrost to wyjątkowe urządzenie - od teraz specjalistyczne urządzenia wykorzystywane do tej pory w restauracjach oraz hotelach, oferowane są w wersji do użytku domowego. Winiarka w modelu W 45 mieści w sobie aż 44 butelki, a dzięki specjalnej konstrukcji każda z nich może być przechowywana w jak najlepszych warunkach. Wewnątrz urządzenia umieszczono wytrzymałe metalowe półki, wykończone frontami wykonanymi z drewna dębowego.

Wydajne oraz zarazem oszczędne oświetlenie LED jest energooszczędne, a także nie wpływa negatywnie na jakość wina - jak dzieje się to w przypadku naturalnego promieniowania UV. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi szyba pokryta filtrem. Chłodziarka do wina odznacza się kompaktową konstrukcją - 59,5 x 57,5 x 82-89 cm, a do tego oferuje możliwość korzystania z dwóch stref chłodzenia. Możliwe jest jednoczesne przechowywanie różnych rodzajów szlachetnego trunku, w zależności od potrzeb umieszczając je w zakresie od 5-10°C lub też 10-18°C. Ponadto, chłodziarka do wina marki Vestfrost posiada filtr z węglem aktywnym.

Dzięki niemu wewnątrz komory chłodzącej przez cały czas znajduje się czyste powietrze, pozbawione obcych zapachów oraz zanieczyszczeń, które mogłyby przeniknąć przez korek. Aromat wina może być skutecznie chroniony. Model W 45 tłumi także wstrząsy, ponieważ zastosowano w nim specjalne kompresory, dzięki czemu przeciwdziała wytrącaniu się osadu w butelkach. Wnętrze chłodziarki może zostać podgrzane - dlaczego? Aby jak najskuteczniej równoważyć różnice temperatur, jeśli poza urządzeniem zrobi się zimniej. Każda butelka może mieć zapewnione specyficzne warunki przechowywania, aby trunek mógł w pełni rozwinąć swój smak oraz aromat.