Konkurs „Przepis winem płynący” – rozstrzygnięcie!

KONKURS bożonarodzeniowy – „Przepis winem płynący” już jutro na naszym Facebooku
Grudzień 19, 2017
TARGI WARSAW HOME
Wrzesień 28, 2018

Tuż przed Świętami Vestfrost ogłosił na swoim facebookowym profilu konkurs, związany – a jakże – z tematyką wina! Jakie było zadanie? Przypomnijmy – każdy, kto miał ochotę podjąć wyzwanie, był zobowiązany do tego, by podzielić się z nami swoim przepisem zawierającym wino. Do innych zadań należało też to, by powiedzieć z kim najchętniej skonsumowałoby się wspomniane danie oraz polubienie konkursowego posta i fanpage’a Vestfrost Home.!

Jesteśmy pod wrażeniem Waszej kreatywności, pomysłów i zdolności kulinarnych! Dzięki Wam zrobiło się tutaj naprawdę smacznie! Oczarowaliście nas swoimi przepisami i mieliśmy spory problem, by wyłonić spośród nich jedynie pięć najlepszych. Ostatecznie wybraliśmy zwycięzców, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Są to:

Mirosława Wawrzyniak
Lila Minka
Łukasz Lasek


Te osoby otrzymują od nas karafkę do wina Rosendahl Grand Cru 0,75l i książkę „Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly” autorstwa J. Hammack i M. Puckette o łącznej wartości 150 zł.!

Natomiast dwie kolejne osoby, czyli:

Gabriela Krasoń
Paulina Walczak


zostaną nagrodzone książką „Wino. Praktyczny poradnik. Wine Folly” autorstwa J. Hammack i M. Puckette o wartości 50 zł.!

Do Waszych rąk już wędrują nagrody! Będzie nam bardzo miło, jeżeli zechcecie się z nami podzielić momentem ich rozpakowywania, lub tym, jak dobrze Wam służą! Jednocześnie podkreślamy, że nie jest to ostatni organizowany przez nas konkurs – śledźcie na bieżąco naszego Facebooka i czekajcie cierpliwie na kolejne okazje. Na pewno nie będziecie rozczarowani!