Gazowo-Elektryczna
Kuchnia wolnostojąca
VC-993wnPBR

Dla tych, którzy poza designem oczekują funkcjonalności  i bawią się stylami, na nowo definiujemy pojęcie nowoczesnej kuchni wolnostojącej. 

Linię retro charakteryzują stylowe wzornictwo, efektowne szczegóły i eleganckie wykończenie, które połączyliśmy  z funkcjonalnymi rozwiązaniami technicznymi.

Kup

Specyfikacja produktu

Dane techniczne

Kolor
Bordowy
Klasa energetyczna
A
Szerokość
900 mm
Ilość palników
5
Wysokość
850 mm
Głębokość
600 mm
Typ
wolnostojąca
Rodzaj paliwa
gazowo-elektryczna
Rodzaj płyty
gazowa
Palniki automatyczne
w pokrętłach
Żeliwny ruszt
tak
Rodzaj piekarnika
elektryczny
Programator elektroniczny
tak
Pojemność piekarnika
105 l netto
Ilość funkcji
9
Termoobieg
tak
Element grzejny termoobiegu
3200 W
Grill
1800 W
Górny element grzejny
1200 W
Dolny element grzejny
1200 W
Pizza
tak
Rozmrażanie
tak
Oświetlenie piekarnika
tak
Drabinki piekarnika
tak
Emalia łatwoczyszcząca
tak
Szybki nagrzew
tak
Moc gazowa
11,1 kW
Moc elektryczna
6,6 kW
Waga netto
74 kg
EAN
5901138700570
Numer katalogowy
10727303

Wyposażenie/Funkcjonalność

 1. 9 programów pieczenia, w tym termoobieg
 2. Zegar z programatorem (LED)
 3. Zapalarka w pokrętłach
 4. Profesjonalne wykończenie
 5. Zabezpieczenie  przeciwypływowe gazu
 6. Łatwo demontowalna  wewnętrzna szyba
 7. Chromowane pokrętła  oraz uchwyt drzwi
 8. Palnik typu WOK
 9. Otwierana klapka pod drzwiami
 10. Metalowe drabinki z 1 poziomem prowadnic teleskopowych
 11. Panele katalityczne  po bokach i z tyłu
 12. Żeliwne nakładki palników, ruszta, adapter do WOKa oraz do kawiarki

Do pobrania

Karta produktu
Pobierz
Instrukcja obsługi
Pobierz

Opis produktu

Palnik z koroną WOK

Palnik z koroną WOK ma moc 3,6 kW, co pozwala na wykorzystanie naczyń o dużej pojemności oraz znaczne skrócenie czasu gotowania. Doskonałe rozwiązanie w przypadku przygotowywania potraw dla wielu gości. Specjalna przystawka umożliwia przygotowywanie potraw w patelni typu WOK.

Prowadnice teleskopowe

Zapewniają szybkie i bezpieczne wysuwanie blach oraz tac znajdujących się wewnątrz piekarnika.

Programator z timerem

Podczas gotowania czas ma kluczowe znaczenie. Programator z timerem pozwala zaplanować przygotowanie potraw co do minuty, tak aby były one idealnie wypieczone. Rozwiązanie dostępne jest zarówno dla piekarników, jak również płyt grzewczych.

Panele katalityczne

To rozwiązanie pomaga utrzymać piekarnik w czystości nawet w momencie samego procesu pieczenia. Wkłady katalityczne umożliwiają spalanie zanieczyszczeń w temperaturze, w jakiej pracuje aktualnie piekarnik. Nie zmienia to faktu, że piekarnik należy czyścic regularnie. Jednak dzięki panelom będzie to o wiele łatwiejsze.


Sprawdź też

Gazowo-Elektryczna |...

Gazowo-Elektryczna
Kuchnia wolnostojąca

VC–993wnPBG


Kuchnia wolnostojąca - Retro Bordo

Kuchnia wolnostojąca Retro w wersji Bordo to jeden z najciekawszych produktów oferowanych przez markę Vestfrost, a także znakomity przykład łączenia ze sobą innowacyjnych technologii z oryginalną, stylizowaną formą. Urządzenie powstało specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy gotują w domu dla siebie, rodziny oraz znajomych. Nowoczesne kuchnia wolnostojąca z pewnością spełni wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Retro styl pozwala zbudować w kuchni przytulny nastrój, a oryginalne wykończenie w bordowym kolorze przyciąga uwagę i dopełnia każdą aranżację.

Marka Vestfrost przygotowała szeroką linię sprzętów AGD, dla których inspirację stanowiła stylistyka retro oraz zmienne potrzeby miłośników kulinariów. Wytrzymałe, żeliwne ruszty w połączeniu z pięknie wykończonymi detalami, jak np. programatorem czasu pieczenia, dają znakomity efekt. Aby gotowanie mogło przebiegać sprawnie, kuchnia wolnostojąca posiada aż 5 palników gazowych - w tym jeden duży palnik z potrójną koroną typu WOK. Odpowiednie rozmieszczenie palników pozwala na zachowanie ergonomii w czasie pracy. Dla dodatkowej ochrony domowników wykorzystano zabezpieczenie przeciw pływowe gazu.

O wygodę i szybkość działania dba z kolei opcja automatycznego zapalania palników, umieszczona w pokrętłach. Multifunkcyjny piekarnik Vestfrost wyposażono jest w szereg przydatnych ustawień i programów, takich jak: termoobieg, wariant do rozmrażania, programy do przygotowania pizzy, rożen, warianty do grillowania oraz wiele innych. Utrzymanie optymalnej temperatury bez strat na energii elektrycznej jest możliwe dzięki potrójnie przeszklonym drzwiom piekarnika. Kuchnia z piekarnikiem Vestfrost Retro ogranicza dzięki temu zapachy roznoszące się po innych pomieszczeniach, dbając o komfort domowników.