Jakie rodzaje zanieczyszczeń neutralizuje oczyszczacz powietrza?

Od zawsze wiadomo, że powietrze, które jest pozbawione toksyn i zanieczyszczeń jest bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju naszych dzieci. To także nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Czyste powietrze w domu jest w szczególności ważne dla osób, które są alergikami. Dlatego, aby zachować odpowiednią jakość powietrza w swoim domu, powinniśmy się zaopatrzyć w oczyszczacz powietrza dla alergików firmy Vestfrost.

Oczyszczacz powietrza a kurz – czyli czyste powietrze jako sposób na lepsze samopoczucie.

Chcąc, aby nasze powietrze w domu utrzymywało się na jak najlepszym poziomie oraz było zawsze świeże, powinniśmy zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza z kurzu. Stosując oczyszczacz powietrza z kurzu, zmniejszamy uczucie zmęczenia oraz niwelujemy problemy z koncentracją. Ponadto oczyszczacz powietrza dla alergików rozwiązuje kłopoty z kichaniem i katarem. Skuteczność oczyszczacza powietrza dla alergików z alergenów można już zauważyć po pierwszym użyciu, sprawdzając filtr powietrza w oczyszczaczu, gdzie często zauważalny jest kurz oraz sierść naszych zwierzaków domowych. Korzystając z oczyszczacza powietrza z kurzu w domu, możemy zapomnieć o jego istnieniu, ze względu na jego cichą pracę. Jest to urządzenie, które nigdy nie będzie przeszkadzało nam w życiu codziennym. 

Dodatkowo specjalne oczyszczacze powietrza z alergenów, wyposażone są w wentylator, który, w ciepłe dni da nam możliwość schłodzenia wnętrza pomieszczenia. Posiada 9 poziomów, dzięki którym możemy dostosować optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Dzięki opcji automatycznego obracania, oczyszczanie i rozprowadzanie chłodnego powietrza odbywa się w całym pomieszczeniu. Używając oczyszczacza powietrza z alergenów w połączeniu z zastosowanymi technologiami i systemami filtrów, nasze pomieszczenia domowe, będą w pełni bezpieczne dla nas i naszych dzieci.

Zanieczyszczenia, neutralizowane z pomocą oczyszczaczq powietrza dla alergików Vestfrost.

Oczyszczacz powietrza z alergenów Vestfrost to bardzo skuteczna, uniwersalna, jak i nowoczesna metoda filtracji powietrza w Twoim domu. Siła 6-etapowego oczyszczania powietrza z kurzu i alergenów powoduje, że jest on numerem jeden w swojej kategorii na rynku.

Etapem pierwszym jest przetłoczenie powietrza przez filtr wstępny. Jest to pierwszy hamulec dla zanieczyszczeń, który zatrzymuje takie cząsteczki jak: włosy, sierść i kurz. Jest to bardzo ważny etap, który chroni nas i oczyszczacz powietrza, a kurz pozostawia na filtrze.

Kolejnymi zanieczyszczeniami jakie są neutralizowane przez oczyszczacz powietrza to 99,99% bakterii E.Coli, gronkowca złocistego, pleśni, a także drożdżaków. Jest to drugi etap, gdzie stosuje się na przefiltrowane powietrze powłokę antybakteryjną.

Trzecim etapem równie ważnym dla naszego zdrowia jest Filtr HEPA, dzięki, któremu zatrzymane są zanieczyszczenia najbardziej niepożądane takie jak: PM2,5, PM10, PM1, które to są głównymi składnikami SMOG-u, pyłu roślin oraz roztoczy. W czwartym etapie oczyszczacz powietrza dla alergików usuwa zanieczyszczenia TVOC i nieprzyjemne zapachy za pomocą zastosowanego filtra węglowego. Następnie w piątym etapie dzięki zastosowanej technologii UV-C LED,  za pomocą światła ultrafioletowego usuwane są ze strumienia powietrza drobiny zanieczyszczeń, poniżej 0,3 mikrona.

Zneutralizowane są bakterie, co sprawia, że powietrze jest bezpieczne dla alergików i małych dzieci. Ostatni etap, jest etapem innowacyjnym w tego typu urządzeniach. Dzięki technologii Plasma ION w szóstym etapie filtracji oczyszczacz powietrza dla alergików za pomocą jonizacji dodatniej i ujemnej, uwalnianej do atmosfery sprawia, że zmniejszone w naszych pomieszczeniach są skupiska kurzu, które są przyczyną ponad 80% reakcji alergicznych. Plasma ION obniża również  elektryczność statyczną kurzu, a także niweluje nieprzyjemne zapachy.

Dlaczego wybrać oczyszczacz powietrza z kurzu Vestfrost?

Niezbędne zarówno dla dzieci, jak i dla alergików jest czyste i świeże powietrze, pozbawione zanieczyszczeń. U osób narażonych, bakterie z łatwością osiadają na ściankach układu oddechowego, co może powodować poważne choroby i problemy z oddychaniem. Dzięki technologii zastosowanej w oczyszczaczach powietrza z kurzu Vestfrost, przedostające się przez okna i drzwi zanieczyszczenia zostaną natychmiast wychwycone i zneutralizowane. Oczyszczacze powietrza z alergenów marki Vestfrost, charakteryzują się eleganckim wyglądem, cichą pracą i intuicyjną obsługą, poprzez panel sterowniczy lub WiFi, co sprawia, że są przyjacielem każdego nowego użytkownika.