Kontakt

Zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem.

e-mail: info@vestfrosthome.eu

Chętnie służymy pomocą przy wyborze
i zakupie sprzętu, znalezieniu lokalnego dystrybutora. Odpowiemy chętnie
na wszystkie pytania. Pomożemy przy pierwszej instalacji. Wysłuchamy Twoich opinii czy skontaktujemy Cię z naszym przedstawicielem handlowym.

Oficjalnym dystrybutorem marki Vestfrost jest:

Vestel Holland B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa


Vestfrost Kontakt

Firma Vestfrost, duński producent urządzeń AGD, prowadzi transparentną politykę w zakresie kontaktu z potencjalnymi i obecnymi klientami. Filarem funkcjonowania firmy jest tworzenie bezawaryjnych, praktycznych sprzętów, które pomagają odbiorcom w wykonywaniu codziennych obowiązków, ułatwiając im życie. Głównym źródłem informacji o marce oraz produktach jest strona internetowa vestfrosthome.eu. Pod tym adresem odbiorcy mogą również wysłać swoje pytania, a także znaleźć dane kontaktowe do przedstawicieli firmy. 

Z myślą o zadowoleniu klientów określiliśmy kluczowe cele komunikacyjne, takie jak dostarczenie odbiorcom pełnej wiedzy, dostęp do różnych kanałów kontaktu i sprawny serwis. Firma Vestfrost w ciągu ostatnich lat sukcesywnie buduje również sieć sprzedaży detalicznej. Lista punktów, gdzie można obejrzeć i kupić produkty marki liczy obecnie około 30 sklepów na terenie całej Polski. Punkty dystrybucyjne to miejsca cieszące się renomą, których zakres działalności obejmuje różne typy urządzeń AGD, a także elementy wyposażenia wnętrz. 

Taki dobór partnerów to pewność, że klienci mają łatwy dostęp do kompleksowej oferty produktów, niezbędnych do stworzenia przestrzeni życiowej zgodnej z ich oczekiwaniami.  Dokładamy wszelkich starań by świadomość na temat produktów Vestfrost była na wysokim poziomie w gronie sprzedawców, dlatego w politykę firmy wpisane są również szkolenia, podczas których nasi partnerzy mają szansę poznać filozofię marki, jej wyróżniki oraz cechy charakterystyczne urządzeń marki Vestfrost.

Zapraszamy do kontaktu z nami!