Klasyczne a wyjątkowe lodówki wolnostojące w naszej ofercie!

Wiesz już, że chłodziarko-zamrażarki schowane w zabudowie kuchennej, nie są rozwiązaniem dla Ciebie. Należysz do osób, którym podoba się nowoczesna kuchnia z lodówką wolnostojącą w wyrazistym kolorze, kontrastującym z pozostałym wyposażeniem Twojej kuchni. Vestfrost to producent lodówek wolnostojących w kolorach o jakich marzysz, w których zastosowano najlepsze i najnowocześniejsze technologie, tak aby spełniały wszystkie Twoje najwyższe oczekiwania.

Lodówka wolnostojąca w kolorze, a może klasyczna?

Lodówka wolnostojąca w kuchni to sprzęt, który przy wyborze sprawia wiele problemów. Na rynku istnieje wiele wzorów, kolorów i modeli lodówek wolnostojących. Vestfrost, to producent, który oferuje swoim klientom lodówki wolnostojące w klasycznym wydaniu, w takiej kolorystyce jak: czerń, biel czy inox oraz lodówki wolnostojące wyrwane rodem z wernisażu. Takie wyjątkowe lodówki wolnostojące w kuchni mogą stanowić swoiste dzieło sztuki, mogą także kolorystyką licować się z istniejącą zabudową lub być sprzętem, który swoim kolorem nie będzie wyróżniał się spośród rzędu równych szafek i półek. To klient musi zdecydować na uzyskaniu jakiego efektu mu zależy.  Czy lodówka wolnostojąca we wnęce ma się wręcz nie wyróżniać, czy szokować i przyciągać spojrzenia gości i domowników. Nowoczesna kuchnia z lodówką wolnostojącą może być miejscem, w którym lodówka wolnostojąca będzie centralnym punktem lub będzie sprzętem, który wspólnie z pozostałą zabudową stworzy spójną całość. 

Vestfrost to producent, który zapewnia swoim klientom, realizację każdego zamierzenia stylistycznego w wymarzonym wnętrzu.

Na co zwrócić uwagę, przy wyborze lodówki wolnostojącej?

Decydując się na zakup lodówki wolnostojącej w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na to jak ogólnie lodówka wolnostojąca wygląda wizualnie, w drugiej kolejności sprawdzamy cenę. Ale czy to dobry sposób wybierania sprzętu, który ma służyć w naszej kuchni przez lata?

Lodówka wolnostojąca w kuchni to z pewnością bardzo ważny sprzęt, warto jednak wiedzieć na jakie parametry, w pierwszej kolejności zwrócić uwagę. 

Po pierwsze klasa energetyczna. To parametr, który powie nam, ile energii elektrycznej zużyje lodówka wolnostojąca, dzięki temu dowiemy się ile będzie wynosił rachunek za jej działanie. 

Nowoczesna kuchnia z lodówką wolnostojącą, wyposażoną w technologię No Frost, to w dzisiejszych czasach must have. Technologia ta pozwala na odprowadzenie zbędnej wilgoci z komór chłodziarki i zamrażarki, dzięki czemu na ściankach nie zbiera się szron, ani lód. Wybierając lodówkę wolnostojącą warto zapytać sprzedawcy, czy wybrany sprzęt, został wyposażony w tę technologię. A teraz kwestia, o której zapomina wiele klientów. Lodówka wolnostojąca w kuchni pełni bardzo ważną rolę i jest z pewnością jednym z najczęściej używanych sprzętów, dlatego też powinna ona dostosowana być do wszystkich wymagań swoich użytkowników. Mianowicie, wybierając lodówkę wolnostojącą należy zwrócić uwagę na kierunki w jakich otwierać się mają drzwi, tak aby jej użytkownicy nie mieli trudności przy bezproblemowym korzystaniu z niej. Niektóre z lodówek wolnostojących posiadają funkcję, która pozwala na przełożenie drzwi ze strony lewej na prawą lub na odwrót.

Nowoczesne technologie, strona na którą otwierają się drzwi lodówki, czy klasa energetyczna to jednak nie wszystko. Lodówki wolnostojące używane są przez cały czas, rzadko kiedy odłączane są od prądu, dlatego też warto sprawdzić jaki poziom hałasu generuje każdy interesujący model. Dopuszczalny poziom hałasu, generowany przez lodówkę wolnostojącą powinien wynosić poniżej 38dB.Lodówka wolnostojąca we wnęce to wyzwanie dla każdego użytkownika. Wybierając się do sklepu ze sprzętem agd, warto przygotować sobie wszystkie wymiary wnęki, w której znaleźć się ma wymarzona lodówka wolnostojąca. Wymiary miejsca, w którym znaleźć się ma lodówka wolnostojąca przydają się praktycznie w każdym przypadku, aby określić czy lodówka wolnostojąca będzie na równi z istniejącą zabudową lub czy nie będzie zbyt wysoka względem niskiego pomieszczenia.