Poznaj nasze oczyszczacze powietrza z funkcją wentylatora!

Czy wiesz, że dzięki naszym oczyszczaczą powietrza i wentylatorom, nie tylko pozbędziesz się cząsteczek smogu, ze swojego mieszkania, ale i zapewnisz w każdym pomieszczeniu, odpowiednie warunki dla na przykład alergika? To tylko dwie z zalet, jakie przynieść Ci może zakup profesjonalnego oczyszczacza powietrza z wentylatorem. Przeanalizuj wszystkie atuty wentylatorów z oczyszczaczem powietrza i sprawdź czy to sprzęt, również dla Ciebie.

Wentylator oczyszczacz powietrza w jednym kompaktowym urządzeniu.

Kupując oczyszczacz powietrza z wentylatorem marki Vestfrost zyskujesz dwa urządzenia, zamknięte w jednym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz używać funkcji naprzemiennie, jak i łącznie, na raz schładzając pomieszczenie, w upalny dzień, używając 9 poziomów oraz oczyszczając je z wszelkich zanieczyszczeń.

Jakich zanieczyszczeń można pozbyć się, używając wentylatora z oczyszczaczem powietrza?

Oczyszczacz powietrza i wentylator, z nazwy wiemy, iż jest to sprzęt, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza, ale warto wiedzieć także, jakich zanieczyszczeń pozbyć się możemy, dzięki regularnemu stosowaniu oczyszczacza powietrza z wentylatorem. 

Stosując nasze wentylatory z oczyszczaczem powietrza, nie tylko obniżymy temperaturę w każdym pomieszczeniu, ale i pozbędziemy się takich zanieczyszczeń jak: sierść wszystkich zwierząt, wszelkie roztocza, bakterie, kurz, zarodniki pleśni i grzybów, nieprzyjemne zapachy, na przykład takie, które powstały podczas gotowania lub od wypalonych papierosów, jak również drobnoustroje chorobotwórcze, wirusy, drobiny alergizujące, lotne związki organiczne i szkodliwe pyły.

6-stopniowy proces oczyszczania powietrza w oczyszczaczu powietrza z wentylatorem.

Projektując nasze oczyszczacze powietrza i wentylatory dbaliśmy o to, aby każdy sprzęt wychodzący spod naszych skrzydeł cechował się wyjątkową skutecznością i funkcjonalnością, ale i niezwykłym designem. Dlatego też chcąc osiągnąć najwyższą jakość oczyszczonego powietrza, przez nasze wentylatory oczyszczacze powietrza, w każdym z nich zamontowaliśmy 6-stopniowy proces oczyszczania powietrza. 

Oczyszczacz powietrza i wentylator wciąga powietrze, a następnie przepuszcza je przez sześć różnych filtrów i systemów. Oczyszczacz powietrza z wentylatorem rozpoczyna swoją pracę od przepuszczania powietrza przez filtr wstępny, który wyłapuje w początkowej fazie, wszystkie największe cząsteczki, takie jak na przykład sierść naszych zwierząt domowych. Na drugim miejscu w procesie oczyszczania powietrza, przez wentylator z oczyszczaczem powietrza znajduje się powłoka antybakteryjna, której zadaniem jest pozbycie się bakterii E-Coli, ale i gronkowca złocistego, drożdżaków, jak i pozwala na uniemożliwienie rozrostu pleśni. 

Filtr Hepa, który znajduje się zaraz za powłoką antybakteryjną to filtr, dzięki któremu wentylator oczyszczacz powietrza pozbywa się wszelkich zanieczyszczeń stałych, takich jak: pyły, będące składowymi smogu, ale i pyłki roślin, zarodniki pleśni i roztocza. 

Następnie powietrze oczyszcza kolejny filtr, ale tym razem jest to już filtr węglowy. Na tym etapie pozbywamy się wszelkich niechcianych zapachów oraz zanieczyszczeń organicznych. 

Przedostatni etap to proces, w którym częściowo oczyszczone już powietrze poddawane jest technologii UV-C LED, która pozwala na zniwelowanie zanieczyszczeń o wielkości poniżej nawet 0,3 mikrona. 
Cały proces oczyszczania powietrza przez oczyszczacz powietrza i wentylator kończy proces, wprowadzający technologię Plasma ION. Jest to technologia, która polega na jonizacji dodatniej oraz ujemnej.

Nowoczesne oczyszczacze powietrza z wentylatorem, inne niż produkty konkurencji.

Oprócz tego, iż nasze wentylatory z oczyszczaczem powietrza są niezwykle skuteczne, są również funkcjonalne. Sterować nimi można za pomocą pilota, ale i dedykowanej dla nich specjalnej aplikacji mobilnej, która pozwala na sterowanie wentylatorem oczyszczaczem powietrza, będąc w domu oraz poza nim. Dodatkowo oczyszczacz powietrza i wentylator posiada tryb pracy automatycznej, dzięki któremu może sam dostosowywać wszelkie parametry oraz wiele innych innowacyjnych funkcji.