Przewaga kuchni wolnostojącej nad zabudową!

Jak sama nazwa wskazuje, kuchenki retro wolnostojące dają swobodę i różne możliwości ich ustawienia. W zależności od konfiguracji naszych mebli kuchennych, możemy kuchnie wolnostojące retro ustawić w dowolnym miejscu, co jest zbawienne w szczególności w niewielkich kuchniach.

Kuchnie wolnostojące uniwersalne w każdej kuchni.

Marka Vestfrost posiada w swojej grupie produktowej kuchnie wolnostojące retro, które występują w dwóch wersjach kolorystycznych: beżowym i bordowym, a także w dwóch typach: indukcyjno-elektryczna oraz gazowo-elektryczna. Wszystkie te modele kuchenek retro wolnostojących łączy nowoczesny i przestronny piekarnik oraz bezpieczna płyta grzewcza. Zakup kuchenki retro wolnostojącej to inwestycja, która się opłaca. Dowodem mogą na to być, takie zalety jak: funkcjonalność i mobilność urządzenia, łatwe i szybkie uruchomienie oraz niskie koszty. Niskie koszty, biorąc pod uwagę, że w przypadku kuchni do zabudowy musielibyśmy dodatkowo wykonać zabudowę meblową dla urządzenia. Drugim ważnym atutem zakupu kuchni wolnostojącej retro jest oryginalna stylistyka retro, która wyposażona w oryginalne i wyszukane detale sprawia, że nasze wnętrze w domu jest pełne pozytywnej energii. Urządzenia marki Vestfrost wybierane są najczęściej przez fanów stylu retro oraz wielbicieli idei slow-life.

Kuchenka retro wolnostojąca gazowo-elektryczna.

Dla tych użytkowników, którzy cenią sobie gotowanie na gazie, oczekują funkcjonalności i chcą posiadać w swojej kuchni stylowy sprzęt retro, pasujący do nowoczesnego wystroju, polecamy kuchenki retro wolnostojące gazowe firmy Vestfrost. Urządzenie to, posiadając aż 900 mm szerokości, posiada w swojej płycie gazowej, aż 5 palników, wyposażonych w zabezpieczenia przeciwwypływowe. Sterowanie i odpalanie palników odbywa się automatycznie, podczas uruchomienia wybranego pokrętła. Miejsce gotowania na gazie, zabezpieczone jest wytrzymałym i stabilnym rusztem żeliwnym, który nie tylko spełnia swoje funkcjonalne zadanie, ale także sprawia, że kuchenka wolnostojąca retro przykuwa oko naszych gości i użytkowników.

Palnik WOK pozwala na gotowanie z użyciem naczyń o dużej pojemności dla dużej ilości osób. Kuchnie wolnostojące retro wyposażone są w LED-owy wyświetlacz z programatorem do sterowania dziewięcioma programami pieczenia w piekarniku. Kuchenki firmy Vestfrost posiadają jedną z najwyższych klas energetycznych, w tym przypadku typu A. Dzięki temu nasze urządzenie jest bezpieczne i energooszczędne.

Kuchenka retro wolnostojąca indukcyjno-elektryczna.

Wielbiciele kuchni indukcyjnych, również znajdą coś dla siebie w ofercie firmy Vestfrost. Kuchnia wolnostojąca retro wyposażona jest w pięć pól grzewczych. Zastosowane pole środkowe o średnicy 250 mm pozwala na użycie dużych garnków, co ułatwia gotowanie dużej ilości dań. Każde pole indukcyjne posiada funkcję booster, ułatwiającą szybki rozgrzew pola i garnka używanego do gotowania potraw. Podobnie jak w przypadku kuchenki wolnostojącej retro gazowo-elektrycznej, tutaj również posiadamy panel z programatorem LED, który steruje pracą dziewięciu programów piekarnika, w tym programów z funkcją termoobiegu. Sterowanie polami grzejnymi odbywa się za pomocą przekręcenia odpowiednich pokręteł na panelu sterowania. W celu łatwego utrzymania czystości, użytkownicy częściej wybierają kuchenki indukcyjne, a w połączeniu z panelami katalitycznymi w komorze piekarnika, możemy się nie martwić o zachowanie czystości naszego sprzętu.

Dlaczego kuchenka wolnostojąca retro firmy Vestfrost?

Bardzo wielu klientów stoi często przed dylematem czy wybrać sprzęt do zabudowy czy wolnostojący. Marka Vestfrost aby wyjść na przeciw oczekiwaniom, stworzyła produkty, które połączyły styl nowoczesny ze stylem retro. Kuchnie retro wolnostojące Vestfrost, dzięki swojemu designowi, pasują do każdego wnętrza, a dzięki wyposażeniu i funkcjonalności powodują pełne zadowolenie podczas użytkowania. Eleganckie i stylowe wzornictwo, oryginalne kolory i szczegółowo dobrane dodatki powodują, że niekoniecznie musimy się decydować na sprzęt do zabudowy. Bardziej efektywnym wyborem będzie kuchenka wolnostojąca retro marki Vestfrost. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą ofertą.