Zamrażarka wolnostojąca w Twojej kuchni – Dlaczego warto?

Zamrażarka wolnostojąca daje nam możliwość przechowywania większej ilości jedzenia oraz przedłuża jego przydatność do spożycia. Jest świetną opcją dla osób, które gotują dania w dużych ilościach na dłużej, dzięki czemu możemy je poporcjować i zamrozić. Zamrażarka wolnostojąca szufladowa zapewni nam dużo miejsca i wygody w użytkowaniu.

Zamrażarka wolnostojąca vs duża kuchnia.

Jeżeli narzekasz na brak miejsca w swojej lodówce to warto przemyśleć zakup zamrażarki wolnostojącej. Ceny zamrażarek wolnostojących no frost nie są zbyt wygórowane, a dodatkowa przestrzeń pozwala nam przechowywać mrożonki, wykonane z wcześniejszych zapasów warzyw i owoców. Dzięki zamrażarce wolnostojącej Vestfrost, ograniczamy marnowanie żywności, wydłużamy życie świeżych produktów oraz zachowujemy ich wartości odżywcze.

Chcąc jednak użytkować zamrażarkę wolnostojącą szufladową powinniśmy wygospodarować wolne miejsce w kuchni. Mierząca szerokością prawie 60 cm i wysokością prawie 190 cm, zamrażarka wolnostojąca zajmuje trochę miejsca i wówczas nie każdy użytkownik domowy może sobie na nią pozwolić. Osoby, które zdecydują się na zakup zamrażarki, na pewno nie będą żałowały swojej decyzji. Warto więc, przy projektowaniu kuchni, pomyśleć także o zastosowaniu urządzenia, które sprawi że będziemy mogli zaoszczędzić swoje pieniądze, poprzez niemarnowanie jedzenia i przechowywanie własnych zbiorów. Zamrażarki wolnostojące Vestfrost to prawie 300 litrów pojemności użytkowej do mrożenia, z półkami i szufladami w różnych konfiguracjach. Warto przemyśleć wówczas zaopatrzenie swojej spiżarni w zamrażarkę wolnostojącą, co równie świetnie sprawdzi się w użytkowaniu.

Funkcje zamrażarki wolnostojącej Vestfrost

Dostępne na rynku zamrażarki mają wiele interesujących funkcji. Natomiast zamrażarki wolnostojące Vestfrost wyróżnia to, że zastosowano w nich technologię No Frost, a także technologię Low Frost, pozwalającą utrzymywać temperaturę wewnątrz na bardzo długo. Pozwala to nam, nie martwić się, gdy mamy problem z dłuższą przerwą w dostawie prądu. Zamrażarki wolnostojące Vestfrost pozwalają utrzymywać temperaturę od kilku do nawet kilkunastu godzin. Vestfrost zaopatrzył swoje zamrażarki również w funkcję Twisted Icematic, czyli podwójną kostkarkę do lodu, z wydajnością nawet do 384 kostek na dobę. Kostkarkę umieszczono w górnej części zamrażarki, dzięki czemu użytkowanie jej jest bardzo wygodne i praktyczne. 

W zamrażarkach wolnostojących no frost zastosowano system Zero Clearance, który daje nam możliwość otwierania drzwi pod kątem 90 stopni i dzięki, któremu mamy bezproblemowy dostęp do wszystkich szuflad i pełnej funkcjonalności urządzenia. Kolejną funkcją, która jest niezwykle przydatna jest Super Freeze Jest to funkcja pozwalająca na szybkie zamrażanie świeżych produktów. Wszystkie powyższe funkcje możemy uruchomić lub dezaktywować za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego Touch Control, z wyświetlaczem LED-owym. Listwy szuflad zamrażarki wolnostojącej zostały wykonane z materiału INOX dzięki, któremu zamrażarka prezentuje nowoczesny design i posiada zabezpieczenia przed ewentualnym uderzeniem. Zastosowany uchwyt drzwi typu V-move cieszy się wyjątkowym wyglądem i funkcjonalnością. Dzięki niemu uchwyt nie odstaje i nie zajmuje miejsca, a przestrzeń przed zamrażarką wolnostojącą jest bezkolizyjna. Alarm otwartych drzwi informuje nas o otwartych lub niedomkniętych drzwiach. Zakres temperaturowej pracy urządzenia jest ustalony w programach: -16, -18, -20 , -22 i -24 stopnie Celsjusza. Zamrażarki Vestfrost są bardzo ciche, generują hałas na poziomie zaledwie 41 dB(A).

Czy warto wybrać zamrażarkę wolnostojącą?

Zamrażarka wolnostojąca jest raczej dodatkowym sprzętem gospodarstwa domowego, który nie jest jeszcze obecny w każdym domu. Szczęściarze, którzy posiadają własne ogródki i gromadzą pokaźne ilości owoców i warzyw, powinni mieć w swoim domu zamrażarkę wolnostojącą. Urządzenia te są doceniane w szczególności przez duże rodziny, które mają problem ze znalezieniem lodówki z najpojemniejszą komorą do mrożenia. Wygodne półki i szuflady, pozwolą łatwo przechowywać produkty spożywcze, a dodatkowe funkcje nam to tylko ułatwią. Zapraszamy na stronę Vestforst.