Czym wyróżniają się nasze lodówki na tle innych? Wszystko o czym musisz wiedzieć

Dobór domowego wyposażenia AGD to nie lada wyzwanie – lodówka jest jednym z kluczowych elementów każdej kuchni, przez co wybór odpowiedniego modelu nie może być pozostawiony przypadkowi.

Lodówki Vestfrost to najlepszy wybór dla osób ceniących sobie mariaż nowoczesnych technologii z ponadczasowym i gustownym designem. Oto dlaczego sprzęty duńskiej marki Vestfrost zdobyły uznanie i zaufanie tak szerokiego grona użytkowników. 

Lodówka wolnostojąca w Twojej kuchni – funkcjonalna i piękna

Marka Vestfrost poprzez projekty swoich produktów oddaje hołd tradycji skandynawskiego designu, który opiera się na połączeniu minimalizmu z funkcjonalnością, czym projektanci udowadniają, że lodówka wolnostojąca może być czymś więcej niż tylko kuchennym sprzętem. Dobrej jakości urządzenie umożliwia przechowywanie żywności w optymalnych do tego warunkach, a co za tym idzie – maksymalne wydłużenie zdatności, zachowanie wartości odżywczych oraz apetycznego wyglądu poszczególnych produktów. 

Funkcjonalność na najwyższym poziomie

Chłodziarko-zamrażarki marki Vestfrost tworzone są w oparciu o potrzeby domowników tak, aby możliwie jak najbardziej ułatwić efektywne przechowywanie żywności. Połączenie pojemnych komór zapewnia dostateczną ilość miejsca na produkty wymagające chłodzenia oraz mrożonki. Wewnątrz każdej lodówki Vestfrost znajdują się szklane półki, których ustawienie można dowolnie regulować, a także specjalne schowki przewidziane z myślą o produktach takich jak jajka, butelkowane napoje czy żywność świeża, jak warzywa i owoce (szuflada z regulacją wilgotności). Przestrzeń wewnątrz komór jest maksymalnie wykorzystana dzięki wygodnym szufladom w strefie mrożenia oraz półkom zamontowanym na drzwiach. 

Wszystko to ułatwi utrzymanie porządku wewnątrz lodówki oraz rozmieszczenie poszczególnych produktów w taki sposób, aby zapewnić im optymalne warunki dla zachowania ich świeżości.

Innowacyjne rozwiązania do Twojej dyspozycji

Lodówki Vestfrost wyróżnia jednak przede wszystkim wykorzytanie autorskich rozwiązań marki. Dzięki nim funkcjonalność każdego urządzenia zachwyca nawet najbardziej wymagających, zamieniając zwykłą chłodziarko-zamrażarkę w nowoczesną spiżarnię dopasowaną do potrzeb współczesnego użytkownika. Na uwagę zasługują takie rozwiązania, jak:

  • NoFrost Multi – technologia chłodzenia zapobiegająca osadzaniu się szronu na ściankach urządzenia, a także zapobiegająca wysychaniu produktów oraz przenikaniu się aromatów.
  • Maxi Fresh – to specjalny filtr, którego zadaniem jest eliminacja wydzielanego przez warzywa i owoce etylenu, dzięki czemu funkcja efektywnie wydłuża przydatność żywności.
  • Ion Tech – to technologia jonizowania powietrza, w wyniku którego jest ono oczyszczane z nieprzyjemnych zapachów i drobin kurzu.
  • Pure Beam + to nowoczesne rozwiązanie oparte na wykorzystaniu diody UV-C LED oraz filtra węglowego, których połączone działanie gwarantuje ochronę przed wirusami, bakteriami oraz zarodnikami grzybów i pleśni.
  • Metal Cooling – to metalowe wykończenie tylnej ścianki chłodziarki, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury i szybki powrót do poziomu wyjściowego (po otwarciu drzwi lodówki).

Lodówki Vestfrost – jedyny w swoim rodzaju design

W przeciwieństwie do lodówek przystosowanych do zabudowy, lodówki wolnostojące poza oferowaniem przestrzeni do przechowywania żywności, muszą także swoją formą zdobić kuchnię tak, aby jej wystrój pozostał spójny. W ofercie marki dostępne są modele utrzymane w tradycyjnej odsłonie inspirowanej stylem vintage, designerskie modele, stanowiące propozycje dla miłośników wyrazistych kolorów oraz lodówki o nowoczesnej i prostej formie – wpisujące się w trend minimalizmu.

Szeroka gama dostępnych wariantów i wykończeń ułatwi wybór lodówki, która wpisze się w estetykę kuchni, urozmaicając przy tym wnętrze.

Energooszczędność w trosce o środowisko

Marka Vestfrost przykłada także wagę do dbałości o dobro środowiska. Nowoczesne chłodziarko-zamrażarki odznacza przede wszystkim wysoka klasa energooszczędności, co oznacza niższy pobór energii w skali roku i utrzymanie niskich opłat za prąd. Spory udział w tym ma sama konstrukcja urządzeń, która gwarantuje maksymalne wykorzystanie dostarczonej do nich energii, zapobiegając utracie chłodu.

Każda lodówka wolnostojąca Vestfrost wyposażona została w oświetlanie LED, które odznacza się wydajnością i niskim poborem mocy. Dodatkowo, urządzenia oferują także możliwość sterowania elektronicznego, przy pomocy którego można ustawić tryb pracy ekonomicznej, przydatny zwłaszcza kiedy domownicy wyjeżdżają na dłuższy czas, np. w czasie wakacji.

Vestfrost to lider w zakresie domowego AGD – produktów tworzonych w oparciu o najwyższy standard, jaki reprezentują sprzęty wykorzystywane przez profesjonalistów. To w połączeniu z oryginalnym designem pozwoliło opracować wyjątkowe lodówki wolnostojące, projektowanych z myślą o wygodzie codziennego użytkowania.