Wiosenna odmiana z Vestfrost

Wiosna jest tym okresem w roku kiedy najbardziej potrzebujemy odmiany. Po wielu miesiącach krótkich dni i wiecznie szarego nieba zaczynamy marzyć o kolorze, tęsknić do tego co nowe i energetyczne. Planujemy podróże, zaczynamy uprawiać sport a kurtki zamieniamy na kwieciste sukienki.

To też najbardziej typowy czas w roku jeśli chodzi o decyzję o generalnym remoncie naszego mieszkania czy domu. Silne słońce odsłania niedostatki, nie tylko zakurzone przestrzenie, ale i zużycie mebli, ewentualne wady czy usterki. Dodatkowo w okresie wiosennym zdecydowanym sprzymierzeńcem remontu jest pogoda. Wilgotność powietrza jest mniejsza niż w czasie jesienno – zimowym, temperatury zdecydowanie wyższe. Możemy pracować przy otwartych oknach, dzięki czemu świeżo położone tapety nie zwilgotnieją a nowa farba na ścianach wyschnie szybciej. Możemy też pracować w ciągu dnia znacznie dłużej niż we wcześniejszych miesiącach.

Statystycznie najczęściej generalny remont przechodzą w polskich domach pomieszczenia kuchenne. Wygląd salonu czy sypialni można modyfikować kilkoma akcentami kolorystycznymi. Zmiana łazienki to zaś wyzwanie bardzo wymagające. Zostaje nam tym samym kuchnia, gdzie zmiana wyłącznie frontów szafek, wymiana blatu i lodówki potrafi diametralnie zmienić wygląd pomieszczenia.

I tak jednym z najsilniejszych trendów w ostatnim czasie jeśli chodzi o wystrój jest stylistyka mid-century modern. Wpisuje się ona doskonale w naszą tęsknotę za retro. Elementami charakterystycznymi tego stylu są obłości (zarówno mebli, urządzeń AGD, ścian, jak i nawet … glazury), cukierkowy, zdecydowany kolor (nie ma tu miejsca na inox, stal, czy banalną biel), organiczne krzywizny, motywy roślinne. Kuchnia w stylu mid century chętnie wprowadza do wnętrza to, co znajduje się na zewnątrz. Okno jest zawsze efektownie wyeksponowane.

Na pierwszy rzut oka pomieszczenie w tej aranżacji prezentuje się jak jeden do jednego przeniesione z kuchni naszych dziadków. Przy drugim spojrzeniu lub raczej dotknięciu przekonamy się, że tak naprawdę to starannie dobrane elementy, wyłącznie inspirowane latami 50. i 60. ubiegłego wieku. I choć w podobnej konwencji jeśli chodzi o design to jednocześnie są to nowoczesne urządzenia, wyposażone w zaawansowane i ułatwiające nam codzienną pracę technologie. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów i trendy w obszarze designu duńska marka Vestfrost oferuje linię modern retro. To obłe, w intensywnych kolorach chłodziarko – zamrażarki, kuchnie oraz okapy. Z uwagi na fakt, iż wszystkie urządzenia (poza okapem) są wolnostojące – bardzo łatwo je zaimplementować w każdej kuchni. Pozostaje nam wtedy wymiana frontów szafek, postawienie efektownej monstery lub palmy i przenosimy się w ciągu jednego dnia z modnej jeszcze kilka lat temu kuchni w stylu skandynawskiem do tej podziwianej obecnie w modnych produkcjach filmowych.

Styl retro urządzeń AGD retro Vestfrost budują nie tylko kształt i intensywny kolor, ale i detale takie jak efektowne, charakterystyczne uchwyty otwierające lodówkę nawiązujące stylistyką do klamek z połowy ubiegłego wieku (i mówimy tu zarówno o urządzeniach AGD, jak i klamkach używanych w motoryzacji). Retro design wolnostojącej kuchni Vestfrost podkreślają efektowne żeliwne ruszty.

Jednocześnie to urządzenia, które usprawnią życie szybko żyjącej, nowoczesnej rodziny. Wszystkie posiadają bowiem najbardziej zaawansowane funkcje:

1) okap VE-90RSABG /VE-90RSABR wyposażony jest w silnik pozwalający na sprawną, szybką
i jednocześnie bardzo cichą pracę urządzenia;

2) wolnostojąca kuchnia VC-993WNPBR/ VC-993WNPBG posiada palnik WOK i wszystko to, co powinna posiadać nowoczesna kuchnia, w tym: programator czasu pieczenia z zegarem elektronicznym, piekarnik multifunkcyjny z 9 programami. Dodatkowo wnętrze piekarnika wykonane z łatwoczyszczącej emalii a jego drzwi są potrójnie przeszklone;

3) lodówka VR-FB373-2E0BG / VR-FB373-2E0BR wyposażona jest w systemy pozwalające przechowywać różnego rodzaju pożywienie w optymalny sposób, do tego przez maksymalnie długi czas. warto wskazać funkcje takie jak: filtr Maxi Fresh, technologię Ion Tech, system chłodzenia No Frost Multi, sterowanie elektroniczne, wybrane półki teleskopowe i tak potrzebny w domach, gdzie mieszkają dzieci – alarm otwartych drzwi:).

Do tego ta kolorystyka!!!