Be Retro - be TRENDY!

In addition to the latest technological solutions,
our appliances are designed to provide your kitchen with a unique touch. 

Their original vintage design and stylish details attract the eye,
while colours fill the kitchen with positive energy.

Extraction hoods

Wall-mounted
Extraction hood

VE–90RSABR Data:
Colour: Burgundy
Energy class: A++
Width: 900 mm
Number of speeds: 4
Features:
  1. 3 extraction speeds + intensive mode
  2. max. capacity 745 m3/h
  3. Brushlessmotor
  4. min. noise level of 46 dB
  5. Chrome handle
Brushless motor

Wall-mounted
Extraction hood

VE–90RSABG Data:
Colour: Beige
Energy class: A++
Width: 900 mm
Number of speeds: 4
Features:
  1. 3 extraction speeds + intensive mode
  2. max. capacity 745 m3/h
  3. Brushlessmotor
  4. min. noise level of 46 dB
  5. Chrome handle
Brushless motor

Find out more about Vestfrost’s TECHNOLOGIES

What is
a brushless motor ?

It guarantees significant energy savings while ensuring high performance levels. It is the quietest motor available on the market. Its efficiency does not decrease over time.


Kuchnia jest sercem domu, dlatego jej projektowanie stanowi wyzwanie - zarówno pod kątem funkcjonalności jak również i estetyki. Niektóre pytania, także te dotyczące wyposażenia, należy zadać sobie już na samym początku tej drogi. Jednym z nich jest decyzja o zakupie okapu - naszym zdaniem może to być nawet jedna z poważniejszych kwestii, a podstawą jest ustalenie konieczności jego obecności. Dlaczego? Lodówka czy piekarnik to sprzęty oczywiste, ale jeśli jadamy głównie na mieście, nie lubimy gotować, a kuchnie traktujemy wyłącznie jako miejsce przechowywania podstawowych artykułów spożywczych, okap nie jest nam potrzebny. Teraz druga strona medalu.

Warto równocześnie pamiętać o tym, że okap to jedyne urządzenie w kuchni, które skutecznie chroni nas przed nieprzyjemnymi zapachami i tłustym osadem. Opary wydobywające się podczas gotowania rozprzestrzeniają się błyskawicznie. Podobnie para wodna. Brak okapu przez dłuższy czas może nieść za sobą całkiem poważne konsekwencje, takie jak uszkodzenie ścian w kuchni, pojawienie się pleśni czy zniszczenie mebli. 

Duński producent urządzeń AGD - firma Vestfrost, w swojej ofercie proponuje linię sprzętów w stylistyce retro.

Bordowa i beżowa wersja to ukłon w kierunku osób, które projektując przestrzeń kuchni chcą zwracać uwagę gości, lubią oryginalność oraz przywiązują wagę do detali. Decydując się na linię projektową z lat 50. ubiegłego wieku producent nie zapomniał o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Okap Vestfrost jest niezwykle cichy i energooszczędny, posiada aż 3 prędkości zasysania oraz bieg intensywny do szczególnych sytuacji. Wyposażony jest w silnik bezszczotkowy, będący najbardziej wydajnym i energooszczędnym rozwiązaniem, dostępnym na rynku. 

Bogatą ofertą okapów w stylu retro Vestfrost udowadnia, że klasyka może z sukcesem spotkać się z nowoczesnością.